ZAMÓW
PANEL KLIENTA
catering dietetyczny i diety pudełkowe Warszawa i Mińsk Mazowiecki
ZAMÓW
PANEL KLIENTA

PODEJMIJ WYZWANIE!

Często nasze plany dotyczące zmian w życiu, pozostają jedynie w naszej głowie i nie są realizowane… Dlaczego tak się dzieje? Może brakuje nam motywacji, może zawieszamy zbyt wysoko poprzeczkę, albo po prostu źle się do tego zabieramy.

Tak jest też ze zmianą nawyków żywieniowych. Rzucamy się na głęboką wodę. Chcemy schudnąć SZYBKO i DUŻO. A na czym się kończy… Napady głodu pod koniec dnia, efekt jojo i złe samopoczucie. Tak jak w innych aspektach życia, do zmian w odżywianiu należy dążyć stopniowo, tak aby nasz organizm miał czas przystosować się do mniej kalorycznych posiłków w odpowiednich odstępach czasu.

To nasza głowa wszystkim steruje, dlatego nie katuj się restrykcyjnymi dietami!

Twój mózg odbiera wtedy informację, że nie zaspokajasz potrzeb energetycznych swojego organizmu i się przed tym broni. Czujesz głód, rozdrażnienie i spadek energii w ciągu dnia. Na takiej “diecie” trudno wytrzymać. A przecież nie o to chodzi! ZDROWE odżywianie jest ciekawe, przyjemne i smaczne 🙂 Wyrzuć z głowy słowo “dieta”. Zastąp je słowem “zmiana”. Zmień swoje życie na lepsze poprzez zdrowe odżywianie. Obiecuję, że zauważysz wtedy poprawę na wielu płaszczyznach swojego życia. Zainwestuj w swoje zdrowie,lepsze samopoczucie, wymarzony wygląd.

Naszą firmę tworzą osoby z pasją do gotowania, zdrowego stylu życia i oczywiście jedzenia.

Dlatego posiłki są zróżnicowane i starannie przemyślane, tak aby jedzenie było czystą przyjemnością i jednocześnie źródłem pełnowartościowych produktów i witamin. W rozmowach z naszymi klientami często słyszymy, że po prostu nie mają czasu na planowanie i robienie zakupów oraz gotowanie. Sami dobrze wiecie ile to zajmuje czasu 😉 Dlatego decyzja o korzystaniu z cateringu dietetycznego jest pewną zmianą, która pozwala zacząć zdrowy okres w życiu bez wielu poświęceń. Nie ma wymówek! Codziennie pod drzwiami jest paczka ze zbilansowaną dietą na cały dzień !

Podejmij wyzwanie zdrowego odżywiania razem z Nami!

Na stronie internetowej www.dietostrefa.com znajdziesz szereg programów dietetycznych,dzięki czemu bez problemu znajdziesz ten, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Trzymam kciuki!

avatar-testimonial-courses

Administrator
Dieto Strefy

Ostatnie posty 

Go to Top