fbpx
Dietostrefa - catering dietetyczny - szybki kontakt
DIETOstrefa Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki Dowóz: Warszawa, Mińsk Mazowiecki +48 505 317 861 biuro@dietostrefa.com
Dietostrefa - catering dietetyczny - nawigacja
Dietostrefa - catering dietetyczny - programy

Blog

Co to jest dieta pudełkowa i ile kosztuje?
20 maja 2020

Jeśli zastanawiasz się, co to jest i ile kosztuje dieta pudełkowa, a także chcesz zdobyć najważniejsze informacje na jej temat, trafiłeś idealnie. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i od ponad siedmiu lat przygotowujemy posiłki dla naszych klientów, korzystając z pomocy dyplomowanego dietetyka.

Co to jest dieta pudełkowa?Dieta pudełkowa to catering, który obejmuje wszystkie posiłki w ciągu dnia i jest dostosowany do potrzeb klienta oraz jego oczekiwań. Codziennie rano kurier dostarcza zestaw 4 lub 5 gotowych posiłków w pudełkach (stąd nazwa) do Twojego domu lub miejsca pracy. Posiłki są w pełni zbilansowane, przygotowane ze zdrowych składników i odpowiadają Twojemu zapotrzebowaniu kalorycznemu.


Dużą zaletą diety pudełkowej jest oszczędność czasu, który zazwyczaj poświęca się na zakupy i gotowanie. Wielu klientów docenia także możliwość wyboru specjalnej diety — np. diety dla diabetyków, sportowców, wegetarian, osób z nietolerancją laktozy czy osób z nadwagą. Posiłki przygotowywane przez specjalistę spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i dają 100% pewności, że w Twoich daniach nie znajdą się składniki, które Ci nie służą.

Ile kosztuje dieta pudełkowa?W zależności od wybranego programu, koszt diety pudełkowej waha się od 37 do 60 zł za dzień. Warto zdecydować się na zakup cateringu na dłuższy okres — np. 10 lub 25 dni. Wówczas cena za dzień diety pudełkowej jest niższa.


W ogólnym rozrachunku — po podliczeniu kosztów zakupów, fast foodów kupowanych na mieście lub niezdrowego lunchu, a także czasu spędzonego na przygotowywaniu potraw — dieta pudełkowa często okazuje się tańsza i zdecydowanie bardziej efektywna, ponieważ składniki potraw są wybierane przez wyspecjalizowanych dietetyków.

Dieta pudełkowa — jak długo stosować i ile można schudnąć?Zwykła dieta pudełkowa to pełnowartościowe posiłki, które zaspokajają zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Można wykorzystywać taki sposób odżywiania się przez dowolny okres.


Specjalne rodzaje diety — np. detoks lub dietę odchudzającą — stosuje się przez określony czas (np. detoks sokowy — max. 14 dni). Jeśli zastanawiasz się, jak długo stosować wybraną przez Ciebie dietę pudełkową, skontaktuj się z nami lub ze swoim dietetykiem.


To, czy i ile schudniesz na diecie pudełkowej, zależy od tego, czy będziesz jej przestrzegać i dołączysz ćwiczenia fizyczne do codziennych zajęć. Średnio klienci zauważają spadek wagi o 1-2 kg tygodniowo, czasem nieco mniej. I bardzo dobrze — wolniejsza utrata wagi jest znacznie zdrowsza dla organizmu i ogranicza ryzyko wystąpienia efektu jo-jo.

Dieta pudełkowa – Warszawa, Mińsk Mazowiecki — gdzie zamówić?Zamówienie na dietę pudełkową możesz złożyć tutaj. Działamy na terenie wielu miast, wśród nich jest m.in. Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Huta Mińska czy Kałuszyn. Wybierz interesującą Cię lokalizację, program oraz czas jego trwania i… ciesz się pysznymi, zdrowymi posiłkami!


Ogromną zaletą naszej diety pudełkowej jest możliwość zamówienia posiłków w ekologicznych, biodegradowalnych opakowaniach. Dzięki temu ograniczysz zużycie plastiku, które jest jednym z największych problemów związanych z dietami pudełkowymi.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.Zobacz również