CHCESZ SPRÓBOWAĆ?

ZAMÓW
SPRAWDŹ CENNIK

CATERING

DLA NAJMŁODSZYCH

Dzieci i młodzież uczą się w szkole znacznie więcej, niż przewiduje to podstawa programowa. Czas spędzony w szkole, przedszkolu i żłobku to okres intensywnego rozwoju – umysłowego, emocjonalnego i fizycznego. A na to wszystko potrzeba energii! Dlatego zdajemy sobie sprawę, że zdrowa dieta jest ważnym elementem dorastania.

I to właśnie z tego przekonania powstała oferta cateringu dla żłobków i placówek oświaty Dietostrefa. Menu przygotowywane jest przez dyplomowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci. Wiemy, co lubią najmłodsi i uczniowie w różnym wieku, a także co naprawdę służy ich zdrowiu. Dzięki temu posiłki zachęcają do jedzenia kolorem, smakiem i formą podania. Zbilansowane wartości odżywcze zapewniają dzieciom prawidłowy rozwój oraz wzmagają apetyt na poznawanie świata i zdobywanie wiedzy.

Dbamy o to, by posiłki serwowane najmłodszym i uczniom były urozmaicone, lekkostrawne oraz zgodne z normami żywieniowymi dla różnych grup wiekowych. Stawiamy na bogactwo witamin zawarte w warzywach, owocach i pełnych ziarnach zbóż. Dzieci poznają nowe smaki i nabierają zdrowe nawyki. To przyszłości zaprocentuje świadomymi dorosłymi, dla których zdrowe odżywianie jest oczywiste.

Składniki, z których przygotowujemy posiłki, pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Współpracujemy m.in. z rodzinną fermą jaj w Mińsku Mazowieckim, a w mięso, owoce i warzywa zaopatrujemy się codziennie. To nasza gwarancja świeżości i jakości produktów oraz zobowiązanie wobec rodziców, że dzieci dostają tylko to, co smaczne i pożywne.

Rozumiemy też różne potrzeby oraz oczekiwania placówek oświatowych i żłobków. Dlatego do kwestii dostaw posiłków pochodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie dostarczać posiłki dla dzieci nawet kilka razy dziennie na ustaloną porę.

Zachęcamy do rozmowy – zarówno przedstawicieli żłobków oraz szkół, jak i rodziców. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy zdrowo wybrać odpowiednie programy żywieniowe dla Waszych dzieci. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą dostaw zestawów testowych, które pomogą podjąć ostateczną decyzję.

Przykładowy zestaw – catering dla żłobków i przedszkoli

Śniadanie

Domowe kluski leniwe podane z kawałeczkami melona i sosem owocowym

Zupa

Zupka z czerwonej soczewicy

2 Danie 

Pieczone kotleciki mielone podane z kaszą kuskus i tartą mizerią

Podwieczorek

Owoce pieczone pod jaglaną kruszonką podane z twarożkiem

Przykładowy zestaw – catering dla szkół

Zupa

Zupa z fasolką szparagową

2 Danie 

Fileciki z piersi kurczaka pieczone w panierce kukurydzianej podane z młodymi ziemniaczkami z koperkiem i surówką z marchewki z nasionami słonecznika

Zadbaj o swoje ciało z cateringiem dietetycznym DietoStrefa