fbpx
Dietostrefa - catering dietetyczny - szybki kontakt
DIETOstrefa Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki Dowóz: Warszawa, Mińsk Mazowiecki +48 505 317 861 biuro@dietostrefa.com
Dietostrefa - catering dietetyczny - nawigacja
Dietostrefa - catering dietetyczny - dlaczego my?

Dlaczego my?

Firma została założona z pasji i chęci niesienia Państwu pomocy w nauce zdrowego odżywiania i odchudzania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od lutego 2013. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z osobami z Mińska Mazowieckiego i jego okolic: Halinowa, Dębego, Sulejówka, Wesołej, Kałuszyna i okolic oraz Siedlec.

Nasze diety są układane przez dyplomowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci, osób dorosłych a także seniorów, który pełni u nas także rolę Szefa Kuchni. Dzięki temu zyskujecie Państwo pewność, że nasze dania są przygotowywane pod profesjonalnym nadzorem od pomysłu, do realizacji. Posiłki dla Państwa przygotowywane są dzień wcześniej, co zapewnia im niezaprzeczalną świeżość i idącą a za tym jakość.

 

Fit catering skomponowany przez specjalistę!

 

Nasze menu jest zróżnicowane i powstaje na bieżąco, z uwzględnieniem pór roku, sezonowości produktów oraz możliwości codziennych dostaw świeżych warzyw, owoców i innych produktów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu wszystkich dań. W naszej kuchni łączymy tradycję i nowoczesność. Staramy się wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom klientów – zdarza się, że Państwo sami proponujecie potrawy, które włączamy do menu.

DIETOstrefa organizuje także tematyczne spotkania i warsztaty dla wszystkich DIETOstrefowiczów, na których można wzbogacić swoją wiedzę w różnych, także pozażywieniowych, dziedzinach oraz przyjemnie spędzić czas.

 

Sprawdź nasz fit catering – Warszawa i Mińsk Mazowiecki już dziś!

Jedzenie na mieście - porównanie - Dietostrefa - catering dietetyczny Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Węgrów

Jedzenie
na mieście

Koszty niezdrowego jedzenia, jedzenia na mieście

Kanapka zjedzona w biegu kupiona po drodze 7 zł
II śniadanie słodka bułka+ jogurt 7 zł
Obiad zamawiany na wynos 21 zł
Kolacja sałatka z kurczakiem w restauracji lub na wynos 23 zł

W sumie: 7zł+7zł+21zł+23zł = 58 zł

Dieta pudełkowa - porównanie - Dietostrefa - catering dietetyczny Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Węgrów

Catering
dietetyczny

Koszt jednego zestawu cateringu dietetycznego

1000-12000 kcal już od 38 zł
1500-1700 kcal już od 43 zł
2000 kcal już od 50 zł

Taniej, zdrowiej, lepiej, szybciej