fbpx
Dietostrefa - catering dietetyczny - szybki kontakt
DIETOstrefa Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki Dowóz: Warszawa, Mińsk Mazowiecki +48 505 317 861 biuro@dietostrefa.com
Dietostrefa - catering dietetyczny - nawigacja
Dietostrefa - catering dietetyczny - programy

Eko pudełka

DIETOstrefa

Co raz częściej rozmawiamy z naszymi klientami o zastraszającej ilości plastiku wyjeżdżającej z naszej firmy w postaci cateringu. Już od jakiegoś czasu nasz zespół intensywnie pracuje nad rozwiązaniem tego strasznego problemu.
Producenci opakowań jednorazowych powoli zaczynają wprowadzać na rynek wersje EKO pudełek dla cateringów dietetycznych. Przez lata funkcjonowania naszej firmy z przerażeniem przyglądamy się ilościom plastiku w jaki zapakowane są nasze produkty. Co tydzień dwa razy przyjeżdża do nas ogromna dostawa różnego rodzaju jednorazowych, plastikowych pudełek. Co tydzień wyjeżdża od nas do naszych klientów kilkadziesiąt tysięcy pudełek. Chcemy temu powiedzieć KONIEC.
 
To jest odpowiedni czas na wprowadzenie „w życie” papierowych pudełek jednorazowych. Chcesz sprawdzić z nami ich funkcjonowanie? Super! Składając zamówienie online w zakładce ZAMÓW kliknij w kwadracik „chcę wersje EKO pudełek”.
Odżywianie ale dziś także opakowanie ma ogromne znaczenie!
Złóż zamówienie