fbpx
Dietostrefa - catering dietetyczny - szybki kontakt
DIETOstrefa Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki Dowóz: Warszawa, Mińsk Mazowiecki +48 505 317 861 biuro@dietostrefa.com
Dietostrefa - catering dietetyczny - nawigacja
Dietostrefa - catering dietetyczny - nasze programy

Nasze programy

Zastanawiasz się czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie? Twoje miejsce zamieszkania to Warszawa i okolice? Zapoznaj się z naszymi programami żywieniowymi i przekonaj się, że dieta z dowozem do domu to doskonały wybór. Zwłaszcza jeśli mieszkasz w mieście takim jak Mińsk Mazowiecki.

 

Dieta z dowozem do domu – Mińsk Mazowiecki i Warszawa

Dieta do domu to idealne rozwiązanie dla osób, które rozważają zmianę stylu życia lub zrzucenie zbędnych kilogramów. Mińsk Mazowiecki to bez wątpienia miejsce, które umożliwia skorzystanie z takich usług. Każdy kto chce zredukować swoją wagę powinien rozważyć dietę pudełkową. Nasza oferta to szereg specjalnych programów, dopasowanych do różnych wymagań dietetycznych skomponowaną przez dietetyka. Dieta z dowozem na terenie Warszawy to gwarancja posiłków o odpowiedniej kaloryczności i wartościach odżywczych.

Dieta pudełkowa w naszym wydaniu to doskonale zbilansowane programy, przygotowane przez specjalistę z dziedziny żywienia.

Dieta do domu sprawdzi się nie tylko w przypadku redukcji nadwagi , ale także oczyszczania organizmu. W takim wypadku polecamy program “Detox”. Dostarczymy pyszne i zdrowe soki wprost pod Twoje drzwi na terenie Warszawy i okolic.

 

Zestawy skomponowane na miarę potrzeb

Dieta z dowozem do domu to także rozwiązanie dla osób intensywnie uprawiających aktywność fizyczną. Skorzystaj z naszego programu “Sport”. To jadłospis dopasowany do zapotrzebowania osób intensywnie trenujących, które muszą dbać o odpowiednią podaż białka i węglowodanów. Nasza dieta z dowozem sprawdzi się u osób, które chcą zdrowo przybrać na wadze, a ich miejscem zamieszkania jest Mińsk Mazowiecki lub Warszawa. Specjalnie dla takich klientów przygotowaliśmy program “SIZEup”, który pozwoli na zwiększenie masy ciała z pomocą zdrowych i pysznych posiłków.

Naszą specjalizacją jest dieta na zamówienie. Mieszkańcy Warszawy i Mińska Mazowieckiego mogą korzystać także z opcji dodatkowych, takich jak dania bez laktozy, z mniejszą ilością glutenu, dla diabetyków czy bez mięsa lub ryb.

Opcje dodatkowe