fbpx
Dietostrefa - catering dietetyczny - szybki kontakt
DIETOstrefa Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki Dowóz: Warszawa, Mińsk Mazowiecki +48 505 317 861 biuro@dietostrefa.com
Dietostrefa - catering dietetyczny - nawigacja
Dietostrefa - catering dietetyczny - programy

Catering dla żłobków, przedszkoli i szkół

Zdrowe posiłki Dietostrefa Catering Dietetyczny Dieta pudełkowa z dostawą

Dzieci i młodzież uczą się w szkole znacznie więcej od tego, co zapisano w podstawie programowej. Czas spędzony w szkole, przedszkolu i żłobku to czas intensywnego rozwoju - umysłowego, emocjonalnego i fizycznego. A na to wszystko trzeba energię! Dlatego wierzymy, że zdrowa dieta to ważny element dorastania.


Jedzenie w żłobku i szkole – wybieraj smacznie i zdrowo!

I to właśnie z tego przekonania powstała oferta cateringu dla żłobków i placówek oświaty Dietostrefa. Menu przygotowywane jest przez dyplomowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci. Wiemy, co lubią najmłodsi i uczniowie w różnym wieku, a także co naprawdę służy ich zdrowiu. Dzięki temu posiłki zachęcają do jedzenia kolorem, smakiem i formą podania. Zbilansowane wartości odżywcze zapewniają dzieciom prawidłowy rozwój oraz wzmagają apetyt na poznawanie świata i zdobywanie wiedzy.


Dbamy o to, by posiłki serwowane najmłodszym i uczniom były urozmaicone, lekkostrawne oraz zgodne z normami żywieniowymi dla różnych grup wiekowych. Stawiamy na bogactwo witamin zawarte w warzywach, owocach i pełnych ziarnach zbóż. Dzieci poznają nowe smaki i nabierają zdrowe nawyki. To przyszłości zaprocentuje świadomymi dorosłymi, dla których zdrowe odżywianie jest oczywiste.


Składniki, z których przygotowujemy posiłki, pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Współpracujemy m.in. z rodzinną fermą jaj w Mińsku Mazowieckim, a w mięso, owoce i warzywa zaopatrujemy się codziennie. To nasza gwarancja świeżości i jakości produktów oraz zobowiązanie wobec rodziców, że dzieci dostają tylko to, co smaczne i pożywne.


Oferta cateringowa dla placówek opiekuńczych i oświatowych

Rozumiemy też różne potrzeby oraz oczekiwania placówek oświatowych i żłobków. Dlatego do kwestii dostaw posiłków pochodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie dostarczać posiłki dla dzieci nawet kilka razy dziennie na ustaloną porę.


Zachęcamy do rozmowy - zarówno przedstawicieli żłobków oraz szkół, jak i rodziców. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy zdrowo wybrać odpowiednie programy żywieniowe dla Waszych dzieci. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą dostaw zestawów testowych, które pomogą podjąć ostateczną decyzję.

Standard

STANDARD

Kolorowe menu z odpowiednią proporcją białka, tłuszczów i węglowodanów. To urozmaicone i pełnowartościowe posiłki, które dadzą dzieciom energię do nauki i zabawy

Wegetariańska

Wegeteriańska

Apetyczne i zróżnicowane menu, w których rośliny strączkowe oraz nabiał zastępują mięso i ryby. Posiłki ułożone tak, by trafiły w gusta rosnących wegetarian i były prawidłowo zbilansowane.

Bez Laktozy

BEZ LAKTOZY

Menu dla dzieci z nietolerancją laktozy, nastawione na dostarczenie alternatywnych źródeł wapnia, witaminy D i witamin z grupy B. Dostępna w ofercie na podstawie aktualnych zaleceń lekarskich (przedłożonych dyrekcji szkoły)..

Bez glutenu

BEZ GLUTENU

Apetyczna dieta przygotowywana z myślą o profilaktyce i leczeniu celiakii. Dostępna w ofercie na podstawie aktualnych zaleceń lekarskich (przedłożonych dyrekcji szkoły).

WEGAŃSKA

WEGAŃSKA

Pełnowartościowe menu oparte o pięć podstawowych grup produktów: warzywa, owoce, orzechy i pestki, rośliny strączkowe oraz pełne ziarna zbóż. Dostępna w ofercie na podstawie oświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań (przedłożonego dyrekcji szkoły).

PRÓBNY

PRÓBNY

Krótkoterminowe zestawy testowe dla placówek opiekuńczych i oświatowych, które pomogą wybrać dobre rozwiązania – od planów żywieniowych po logistykę dostaw. Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły. .

Napisz do nas

Przykładowy zestaw – catering dla żłobków i przedszkoli

dietostrefa śniadanie

Śniadanie

Domowe kluski leniwe podane z kawałeczkami melona i sosem owocowym

dietostrefa Zupa

Zupa

Zupka z czerwonej soczewicy

`
dietostrefa Zupa

2 Danie

Pieczone kotleciki mielone podane z kaszą kuskus i tartą mizerią

`
dietostrefa Zupa

Podwieczorek

Owoce pieczone pod jaglaną kruszonką podane z twarożkiem


Przykładowy zestaw – catering dla szkół

dietostrefa śniadanie

Zupa

Zupa z fasolką szparagową

dietostrefa Zupa

2 Danie

Fileciki z piersi kurczaka pieczone w panierce kukurydzianej podane z młodymi ziemniaczkami z koperkiem i surówką z marchewki z nasionami słonecznika