fbpx
Dietostrefa - catering dietetyczny - szybki kontakt
DIETOstrefa Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki Dowóz: Warszawa, Mińsk Mazowiecki +48 505 317 861 biuro@dietostrefa.com
Dietostrefa - catering dietetyczny - nawigacja
Dietostrefa - catering dietetyczny - programy

program: Niedietetyczny

#ZOSTANWDOMU

Wszyscy dookoła piszą, mówią „trudna sytuacja w jakiej się znaleźliśmy…”, tak jesteśmy w chwili obecnej w dużym zagrożeniu. #ZOSTANWDOMU to jest motto minionych i nadchodzących dni. Unikaj dużych skupisk ludzi, unikaj chodzenia do sklepu, jeśli możesz to pracuj zdalnie. Część osób zrobiła „zapasy” część nie. Problem rozrasta się na co raz większą skalę. Początkowo być może nie do końca, nie do wszystkich nas to docierało.

 

Dziś poważnie myślimy już o KORONA WIRUSIE, tak użyliśmy tego stwierdzenia. Jest to w tym momencie nasz niewidzialny wróg. Wróg dla naszych seniorów, nas, naszych dzieci. Jedyna walka jaką możemy wszyscy podjąć to #ZOSTANWDOMU. Tylko konieczne wyjście do sklepu…

 

Czy naprawdę konieczne? To właśnie z myślą o Was i nie oszukujmy się, ale także o naszej działalności, o tym abyśmy mogli nie zwalniać naszych pracowników… w minionych dniach mieliśmy burze mózgów w naszej Firmie Rodzinnej. Co zrobić żeby przetrwać, co zrobić żeby mieć na wypłatę dla pracowników, co zrobić aby opłacić składki ZUS i podatki.

 

Mamy to, wymyśliliśmy! A przynajmniej tak nam się wydaje. Co byś powiedział na codzienny catering, wprost pod Twoje drzwi z jedzeniem niedietetycznym? Dieta pudełkowa w której znajdziesz panierowaną pierś kurczaka, żur z jajem, tosty, schabowego, zapiekankę makaronową, jajecznicę, szynkę pieczoną w sosie. Bez wychodzenia z domu. Bez spotykania nieznanych ludzi. Bez „macanych” przez wiele osób produktów. No co byś na to powiedział?

 

Czy to dziś na pewno bezpieczne, jedzenie z zewnątrz?

Mówimy stanowcze TAK! A poniżej uzasadniamy:

  1. Nasi pracownicy zawsze, nie tylko w dobie COVID 19 używają jednorazowych rękawiczek do przygotowywania posiłków dla naszych klientów
  2. Powierzchnie zawsze były dezynfekowane specjalnymi płynami, nie tylko w dzisiejszej trudnej dla wszystkich sytuacji. 
  3. Korzystamy od lat z towarów od LOKALNYCH dostawców, w trudnych sytuacjach nawzajem siebie wspieramy
  4. Produkty, których używamy przebywają krótszą drogę do nas niż te, które Ty kupujesz w sklepie. Twój produkt najpierw jest kupowany przez hurtownika na giełdzie. Potem Twój produkt kupowany jest przez sklepikarza od hurtownika. Sklepikarz towar przywozi do swojego punktu, tam najczęściej pracownicy rękami układają go na półkach. Potem do tego sklepu przed Toba wchodzą inni klienci, „macają” to czerwone jabłuszko czy pomidora czy miękkie czy twarde i tak po kolei kilkanaście osób. W naszym przypadku lokalny hurtownik towar kupuje na giełdzie w hurtowych skrzyniach, jutowych workach a my od niego w tych samych opakowaniach. 
  5. W przygotowywaniu jedzenia w pudełkach mamy doświadczenie od 2013 roku. Przeszło 7 lat. 
  6. Paczki przez naszych dostawców również dostarczane są w rękawiczkach. Nasz dostawca podczas przekazania paczki nawet się z Tobą nie spotka. Zadzwoni dzwonkiem do furtki, drzwi i zostawi Ci paczkę a Ty ją swobodnie odbierzesz.
  7. Zamówienie jak zawsze złożysz u nas online bez wychodzenia z domu, bez spotykania się z innymi ludźmi, zapłacisz bezgotówkowo. 

 

Zastanawiasz się? A może to dobre rozwiązanie dla Twoich bliskich seniorów? …być może właśnie tego było Ci potrzeba w dniu dzisiejszym… 

 

Trzymaj się zdrowo, rodzinnie pozdrawiają Iwona, Jola, Justyna i Edward oraz współpracownicy Ania, Magda, Jola, Bogdan, Julia, Krzysiek, Adam, Patryk, Ania, Ola, Magda, Tomek, Agnieszka i Kasia.