fbpx
Dietostrefa - catering dietetyczny - szybki kontakt
DIETOstrefa Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki Dowóz: Warszawa, Mińsk Mazowiecki +48 505 317 861 biuro@dietostrefa.com
Dietostrefa - catering dietetyczny - nawigacja
Dietostrefa - catering dietetyczny - programy

program: Redukcja

1000-1700 kcal

Redukcja Dietostrefa Catering Dietetyczny Dieta pudełkowa z dostawą

Program Redukcja

Program 1000-1200 kcal

Program Redukcja przeznaczony jest dla osób z niewielką nadwagą, które chcą zgubić kilka zbędnych kilogramów ale także dla osób, które odchudzają się już od dłuższego czasu i ich organizm przyzwyczaił się już do danej kaloryczności. Przykładowo możemy zejść z 1700 kcal do 1200 kcal w przypadku gdy nie odczuwamy głodu, ale przestajemy tracić na wadze. Dieta dostarcza wszystkich wartości odżywczych, nie wyklucza także żadnych składników. Przygotowujemy ją dla Państwa w wersji lekkostrawnej ale także lekkostrawnej wegetariańskiej. Opisywany program nie jest odpowiedni dla osób intensywnie uprawiających sport oraz wykonujących pracę fizyczną. W naszej ofercie programy redukcyjne występują w wariancie cztero- lub pięcio-posiłkowym. To jest Państwa indywidualna decyzja.

Program 1500- 1700 KCAL

Jest odpowiednia przede wszystkim dla osób zaczynających kurację odchudzającą, osób z większą nadwagą. Po przyzwyczajeniu się organizmu do tej kaloryczności proponujemy Państwu zmniejszenie jej, by dalej chudnąć. Dieta dostarcza wszystkich wartości odżywczych, nie wyklucza także żadnych składników. Przygotowujemy ją dla Państwa w wersji lekkostrawnej ale także lekkostrawnej wegetariańskiej. W naszej ofercie programy redukcyjne występują w wariancie cztero- lub pięcio-posiłkowym. To jest Państwa indywidualna decyzja. Program 1500-1700 kcal jest także odpowiednim rozwiązaniem dla osób pragnących zdrowo się odżywiać. Jest to rozwiązanie dla tych, co lubią dodać w ciągu dnia do swojego menu „coś od siebie”, takie „małe co nie co” nie przekraczając zalecanej dawki kalorii czyli około 2000 kcal dla osoby dorosłej.


Przykładowy zestaw

dietostrefa śniadanie

Śniadanie

Aromatyczna pasta hawajska podana z owocami i chlebkiem razowym na zakwasie
dietostrefa 2 śniadanie

2 śniadanie

Delikatny mini-serniczek oreo z nasionami chia
dietostrefa obiad

Obiad

Rolada drobiowa w sosie z pieczonych warzyw podana z kaszą Kuskus i soczystą surówką
dietostrefa podwieczorek

Podwieczorek

Sok wielowarzywny
dietostrefa kolacja

Kolacja

Carpaccio z buraka podane z rucolą pestkami dyni i serem feta z aromatycznym sosem francuskim