fbpx
Dietostrefa - catering dietetyczny - szybki kontakt
DIETOstrefa Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki Dowóz: Warszawa, Mińsk Mazowiecki +48 505 317 861 biuro@dietostrefa.com
Dietostrefa - catering dietetyczny - nawigacja
Dietostrefa - catering dietetyczny - programy

program: SIZEup

Work-box Dietostrefa Catering Dietetyczny Dieta pudełkowa z dostawą

Zdrowe tycie

Dookoła wszyscy się odchudzają. Jest szał na szczupłą sylwetkę a Ty borykasz się od bardzo długiego czasu z niedowagą i nie wiesz jak zdrowo przytyć. Twoje wyniki badań są bardzo złe. Brakuje Ci podstawowych składników. Zachodzisz w głowę czy przejść na jedzenie w McDonaldzie czy może jeść na noc tłuste rzeczy…

Jest to błędne myślenie. Jest kilka głównych powodów niedowagi i na pewno nie przezwycięży się tego problemu jedzeniem na noc, jedzeniem dwóch czy trzech ogromnych posiłków bogatych w złe tłuszcze. Główne powody zbyt niskiej masy ciała to: genetyka – jeżeli ktoś ma szczupłych rodziców to najprawdopodobniej odziedziczy od nich metabolizm i tak samo będzie szczupły, kolejny powód to przyjmowanie zbyt małej ilości pokarmu, która wręcz nie pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Niedowaga może być wywołana także przez inne czynniki chociażby przez choroby somatyczne np. nowotwór, nadczynność tarczycy, AIDS; choroby psychiczne – jadłowstręt czy zaburzenia zachowania czyli choćby patologicznie nadmierny trening fizyczny.
Przybieranie na wadze jest tak samo żmudnym procesem jak odchudzanie. Prawidłowe przybieranie na masie to 1-2 kg tygodniowo. Nie należy skupiać się na tłustym, bezwartościowym jedzeniu bo może ono jedynie źle wpłynąć na nasz stan zdrowia. Dieta podczas zwiększania tkanki tłuszczowej powinna być obfita w drób, ryby, orzechy, owoce, warzywa. Nie wyklucza się z diety na zwiększenie tkanki tłuszczowej panierek itp. Jednak trzeba zachować równowagę w jedzeniu tego typu potraw.
Przed wprowadzeniem program SIZEup do naszej oferty „utuczyliśmy” kilka osób. Ich wyniki badań znacznie się poprawiły. Nasi klienci nabrali siły by sprostać codziennym obowiązkom.


Przykładowy zestaw

dietostrefa śniadanie

Śniadanie

Zupa twarogowa z prażonymi migdałami i owocami z naturalnym sokiem malinowym
dietostrefa 2 śniadanie

2 śniadanie

Wiejski twarożek z duszonym jabłuszkiem posypany prażonymi migdałami
dietostrefa obiad

Obiad

Udo capresse podane z ryżem i kolorowa marchewką
dietostrefa podwieczorek

Podwieczorek

Pieczona gruszka z serem camembert
dietostrefa kolacja

Kolacja

Rizotto z cukiniowe serwowane w towarzystwie świeżego groszku podane z serem feta