Regulamin DietoStrefy

1. Przedmiotem niniejszego regulaminu jest określenie warunków korzystania z cateringu dietetycznego w serwisie dietostrefa.com, zwanego dalej „Cateringiem”. Catering jest prowadzony przez Operatora: N&D Gastro Limited Company Jolanta Dąbek ul. Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki NIP: 822-237-21-20. Operator oferuje dostarczanie posiłków o obniżonej wartości kalorycznej. Dostarczane zestawy składają się posiłków zapakowanych w oddzielne pojemniki. Posiłki przeznaczone do podgrzania są zapakowane w czarne pojemniki przeznaczone również do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, jednak nie w piekarnikach. Przed podgrzaniem należy wykonać kilka nakłuć w folii ochronnej. Wszystkie potrawy powinny być przechowywanie w maksymalnej temperaturze +4 stopie Celsjusza i powinny być spożyte w ciągu 36 godzin.
2. Zamówienie odbywa się drogą telefoniczną lub e-mailem lub przez formularz na stonie. Zamówienie uznaje się za przyjęte po jego zwrotnym potwierdzeniu do Klienta. Pierwsza dostawa następuje nie wcześniej niż 3 dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty bądź odebraniu potwierdzenia przelewu. Potwierdzenia należy wysyłać na adres mailowy biuro@dietostrefa.com. Czas dostawy obejmuje przedział minimum 0,5 godziny i jest ustalany indywidualnie. Wszystkie zmiany przyjmujemy do godziny 9.00 dnia poprzedzającego realizację zamówienia, tylko i wyłącznie w dni robocze.
3. Możliwe jest korzystanie z Cateringu po konsultacji z dietetykiem i pod jego stałym nadzorem przez Klientów:
• chorujących na cukrzycę i niestosujących insulinoterapii,
• z nietolerancją glutenu,
• karmiących piersią – poczynając od 6 tygodnia po urodzeniu dziecka, przy dobrym stanie zdrowia,
• cierpiących na alergie pokarmowe,
• cierpiących z powodu przewlekłych chorób nerek,
• będących pod stałą opieką lekarską z innych przyczyn.
Z Cateringu nie mogą korzystać osoby:
• chorujące na nowotwór złośliwy (raka),
• chorujące na cukrzycę i jednocześnie stosujące insulinoterapię,
• przejawiające psychiczne zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja, bulimia, ortoreksja,
• będące w ciąży,
• karmiące piersią, jeśli nie upłynęło jeszcze 6 tygodni od narodzin dziecka
• osoby poniżej 15 roku życia.
5. Catering stanowi zbilansowane całodzienne posiłki i zaleca się Klientom jedzenie wyłącznie dostarczonych produktów. Dodatkowo zaleca się picie co najmniej 2 litrów niesłodzonych napojów dziennie.
6. Klienci stosujący Catering, a mający szczególne zaburzenia metaboliczne, mogą nie osiągnąć oczekiwanego spadku masy ciała. W takich przypadkach zalecamy konsultację lekarską i wdrożenie zalecanego leczenia.
7. Operator nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające ze spadku lub braku spadku masy ciała. Opłata za program następuje przelewem bankowym za cały okres programu z góry. Wpłatę należy wnieść na rachunek o numerze 50 1020 4476 0000 8602 0395 5929.
8. Płatności kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzone są za pośrednictwem Serwisu Tpay.
9. Faktura VAT jest wystawiana na życzenie Klienta i wysyłana e-mailem na adres wskazany przez Klienta.
10. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dni ustawowo wolnych w godzinach 17:00 – 22:00 dnia poprzedzającego zamówienie. Klient jest zobowiązany do określenia co najmniej jednogodzinnego czasu dostaw w godzinach 17:00-22:00. Zestaw na niedzielę dowożony jest razem z zestawem sobotnim. Obszar bezpłatnych dostaw obejmuje Warszawę, Węgrów, Mińsk Mazowiecki, Halinów, Dębe Wielkie, Cisie, Mrozy, Cegłów, Kałuszyn, Liw i inne. Klient ma możliwość zmiany adresu i czasu dostawy nie później niż do godziny 9.00 dnia poprzedzającego realizację zamówienia, tylko i wyłącznie w dni robocze. Zmiana jest uznana za przyjętą po zwrotnym potwierdzeniu przyjęcia zmiany. Harmonogramy dostaw na dni świąteczne są określane osobno.
11. Operator nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie dostawy przez Klienta w ustalonym przedziale czasowym oraz miejscu. W przypadku niedostarczenia posiłków w ustalony sposób z winy Operatora, Operator zobowiązuje się do automatycznego wydłużenia programu o jeden dzień.
12. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej i/lub telefonu w zależności od podanych danych, w celach związanych z realizacją zamówień oraz kontaktu w celu ewentualnej kontynuacji abonamentów lub w przypadku proponowania nowych produktów lub promocji, zgodnie z „Ustawą o Ochronie danych Osobowych” z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
13. Składający zamówienie potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje wszystkie warunki niniejszego regulaminu.