fbpx

STREFA SMAKU to restauracja

w której każdy zje zdrowo i smacznie.

Jesteśmy dla Państwa dostępni od lekkiego śniadania

po późną kolację przy lampce wina.

Godziny otwarcia:

pon-czw: 08:30 - 20:00
pt: 08:30 - 21:00
sb: 11:00 - 23:00
nd: 12:00 - 22:00

Rezerwacje i zamówienia:

787 787 032

Odwiedź nas:

Warszawska 63,
Mińsk Mazowiecki

O nas

Strefa Smaku jest spełnieniem życiowego marzenia o restauracji, która de facto powstała jako firma córka cateringu dietetycznego DIETOstrefa. Na każdym kroku staramy się aby nasi goście czuli się u nas miło, mogli smacznie zjeść i z przyjemnością do nas wracali. Tworząc naszą restaurację obie włożyłyśmy w nią bardzo dużo serca i pracy.
Cały zespół codziennie dba aby nasza sala była dla Was idealnym miejscemdo wszelkich spotkań. Przed południem odwiedzają nas „ranne ptaszki” z laptopemna pyszną, aromatyczną kawę i syte śniadanie, w porze obiadowej dostrzegamyw tygodniu osoby, które wpadają na szybki lunch, natomiast weekendy to iście rodzinne spotkania. Restauracja jest przepełniona radością najmłodszych, dla których zostało przygotowane oddzielne menu aby dogodzić tym najbardziej wymagającym podniebieniom.

Strefa smaku o nas

Zaplecze naszego lokalu to nie tylko nowoczesne sprzęty gastronomiczne ale przede wszystkim super zgrany zespół osób od 20 roku życia do 60. I powiemy wam, że mimo wielu różnic naprawdę dobrze się dogadujemy. Wszyscy mamy świadomość, że gramy w jednej drużynie.

Szefowa (starsza)- mistrz cukiernik. Każde ciasto, które jest dla Was przygotowane wychodzi spod jej ręki. Dba o każdy detal. Upiecze także każde mięso i ugotuje każda zupę. Energiczna, niekwestionowana perfekcyjność, wybitny smak, pozytywnie wybuchowa extrawertyczka! Prywatnie najlepsza mama i babcia. Aktorka w teatrze po godzinach w mińskim MDK, basen, siłownia- to norma.

Jola (młodsza szefowa)- „ ja tu tylko sprzątam”. Spec od wszelako pojętych działań zewnętrznych. Trzeba pomóc na kuchni – już się robi tylko podwinę rękawy. Dziewczyny na Sali sobie nie radzą, raz ciach ciach i po sprawie, wszystko ogarnięte. Catering- oczywiście, że ustalę menu, no jasne że jadę do obsługi, a jak inaczej?! Zmywak cały w naczyniach- dobra ja stanę. 😉 Opóźnienia w dostawach- spoko biorę i jadę. 😉 Pozytywnie nastawiona, egzaltowana optymistka, wiecznie zadowolona z życia, opanowała sztukę teleportacji do perfekcji, milion pięćset myśli na minutę, pomysł- realizacja, przeważnie opanowana, no chyba, że ktoś mnie wkurzy. Prywatnie mama rocznej Julci, miłośniczka zwierząt, smakosz słodkości.

Pani Hania- mistrz domowego smaku. Bardzo dokładna, spookojna, ciepła, życzliwa, zawsze w dobrym humorze, sprytna, energiczna. Leniwe Pani Hani- bombowe nie do podrobienia, pączusie- petarda lepszych w całym powiecie nie zjecie, impreza na 300 osób- 10 rodzajów dań gorących, 12 rodzajów przystawek zimnych- to dla niej pikuś. Prywatnie mama dwóch synów, kochana babcia rocznej wnusi, zawsze dogada się z każdym. Oaza spokoju. 😉

Pani Basia- prawa ręka Pani Hani. Jej knedliki ze śliwkami, o mamma mia- sami musicie spróbować, podaje je z zasmażaną bułeczką na słodko. Gdzie diabeł nie może tam Pani Basia da rade. Mega pozytywna, zawsze uśmiechnięta. Żadna praca jej nie straszna. Wszystko robi z ogromnym zaangażowanie. Mąż powtarza jej „ Ty tak dobrze gotujesz, że powinnaś pracować w jakiejś restauracji”- szczególnie jak ugotuje obiad niedzielny. Wystrzałowa, bombowa, wszędzie jej pełno. Prywatnie mama dwóch córek. Po przeprowadzce urządza wystawne obiady mimo braku kuchni < można? Można!>

Paweł- to jest dopiero egzemplarz! Jak on coś zrobi to nie wiadomo czy się na to patrzeć i podziwiać, papparazzi wzywać czy po prostu jeść. Mistrz smaku, układania półmisków. Paweł zawsze ma swoje zdanie. Pośpiech- to nie w jego stylu, przecież mamy czas… Ale fakt, zawsze, ze wszystkim się wyrabia. Pieprz to jego odwieczny przyjaciel. 😉 Idzie się z nim dogadać, nie no żart, super się z nim wszyscy dogadują. Zawsze zapyta „laseczki co tam słychać?”. Wrażliwy, empatyczny, wybuchowy choleryk, mega pozytywny, odrobinę zakręcony. Prywatnie tata dwójki dorosłych dzieci, stolarz artysta, drwal- taki z prawdziwego zdarzenia- gabaryty mówią same za siebie.

Adam- prawa ręka Pawła. Uczy się pilnie od szefa. Odpowiada za zupy, dodatki, kasze ziemniaki, surówki. Także jak zupa zasłona- to Adaś się zakochał. 😉 Spokojny, raczej opanowany, dokładny, cierpliwy. On jak Paweł raczej się nie spieszy bo jak się człowiek spieszy ro się diabeł cieszy. Adam czasem utnie sobie palec ale to nic, doszyje się. Wszystko robi z ogromną starannością. W końcu uczy się od najlepszych. 😉

Weronika dziewczyna ratownika, taki żarcik kosmonaucik. Weronika codziennie wita Was na Sali uśmiechem, każdemu doradzi coś dobrego na obiad. To ona robi Wam pyszne herbatki, kawki i sypie grzani do zupy. Przebojowa, szalona, zawsze wesoła, wszystko ogarnia, wrażliwa, ambitna. Weronika jest z nami praktycznie od początku i nie zanosi się na zmiany. Weronika weekendowo się uczy. Jak brakuje napojów- to znaczy że zapomniała zrobić zamówienie. Ma dziewczyna trochę na głowie. Prywatnie nie jest ani żoną, ani narzeczoną ani nie ma dzieci. 😉 Mieszka z mamą i dwiema siostrami.

Klaudia jest z nami stosunkowo krótko ale też kilka słów o niej napiszemy, bo chcemy. 😉 Ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat i Klaudia ma 20 lat i jak to w tym wieku szaleństwo w głowie. Żarty żartami- Klaudia jest bardzo obowiązkowa, punktualna, zwinna, szybka. Klaudia jest na Sali ale także dostarcza Wam jedzonko zamówione z dostawą. Fajna dziewczyna, nie? A mówią, że blondynki…- no cóż wyjątek może potwierdza regułę. 😉 Prywatnie nie jest ani żoną, ani narzeczoną ani nie ma dzieci. 😉 Mieszka z rodzicami.

Strefa smaku zespół
Strefa smaku wyspożyczalnia zastawy 1 Strefa smaku wyspożyczalnia zastawy 2 Strefa smaku wyspożyczalnia zastawy 3

Wypożyczalnia zastawy

Strefa Smaku wypożyczalnia zastawy Mińsk Mazowiecki

Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości okolicznościowych. Co za tym idzie – wypożyczamy także zastawę oraz inne. Jeżeli interesuje Cię pozycja, której nie zamieściliśmy w ofercie najprościej skontaktuj się z nami…a nóż widelec będziemy mieć daną rzecz na stanie.

Skontaktuj się z nami

Rezerwacje i zamówienia:

787 787 032

Napisz:

biuro@dietostrefa.com

Przyjdź do nas:

Warszawska 63,
Mińsk Mazowiecki

Skrzyżowanie ze światłami z ul. Tartaczną
Wjazd na parking od ul. Sienkiewicza

Firma rodzinna - Dietostrefa - dieta pudełkowa Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Węgrów

Strefa Smaku rezerwacje
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez N&D Gastro Limited Company Jolanta Dąbek z siedzibą w Mińsku Mazowieckim w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dostępną tutaj.