CHCESZ SPRÓBOWAĆ?

CATERING

DLA NAJMŁODSZYCH

Dzieci i młodzież uczą się w szkole znacznie więcej od tego, co zapisano w podstawie programowej. Czas spędzony w szkole, przedszkolu i żłobku to czas intensywnego rozwoju – umysłowego, emocjonalnego i fizycznego. A na to wszystko trzeba energię! Dlatego wierzymy, że zdrowa dieta to ważny element dorastania.

I to właśnie z tego przekonania powstała oferta cateringu dla żłobków i placówek oświaty Dietostrefa. Menu przygotowywane jest przez dyplomowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci. Wiemy, co lubią najmłodsi i uczniowie w różnym wieku, a także co naprawdę służy ich zdrowiu. Dzięki temu posiłki zachęcają do jedzenia kolorem, smakiem i formą podania. Zbilansowane wartości odżywcze zapewniają dzieciom prawidłowy rozwój oraz wzmagają apetyt na poznawanie świata i zdobywanie wiedzy.

Dbamy o to, by posiłki serwowane najmłodszym i uczniom były urozmaicone, lekkostrawne oraz zgodne z normami żywieniowymi dla różnych grup wiekowych. Stawiamy na bogactwo witamin zawarte w warzywach, owocach i pełnych ziarnach zbóż. Dzieci poznają nowe smaki i nabierają zdrowe nawyki. To przyszłości zaprocentuje świadomymi dorosłymi, dla których zdrowe odżywianie jest oczywiste.

Składniki, z których przygotowujemy posiłki, pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Współpracujemy m.in. z rodzinną fermą jaj w Mińsku Mazowieckim, a w mięso, owoce i warzywa zaopatrujemy się codziennie. To nasza gwarancja świeżości i jakości produktów oraz zobowiązanie wobec rodziców, że dzieci dostają tylko to, co smaczne i pożywne.

Rozumiemy też różne potrzeby oraz oczekiwania placówek oświatowych i żłobków. Dlatego do kwestii dostaw posiłków pochodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie dostarczać posiłki dla dzieci nawet kilka razy dziennie na ustaloną porę.

Zachęcamy do rozmowy – zarówno przedstawicieli żłobków oraz szkół, jak i rodziców. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy zdrowo wybrać odpowiednie programy żywieniowe dla Waszych dzieci. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą dostaw zestawów testowych, które pomogą podjąć ostateczną decyzję.

Przykładowy zestaw – catering dla żłobków i przedszkoli

Śniadanie

Domowe kluski leniwe podane z kawałeczkami melona i sosem owocowym

Zupa

Zupka z czerwonej soczewicy

2 Danie 

Pieczone kotleciki mielone podane z kaszą kuskus i tartą mizerią

Podwieczorek

Owoce pieczone pod jaglaną kruszonką podane z twarożkiem

Przykładowy zestaw – catering dla szkół

Zupa

Zupa z fasolką szparagową

2 Danie 

Fileciki z piersi kurczaka pieczone w panierce kukurydzianej podane z młodymi ziemniaczkami z koperkiem i surówką z marchewki z nasionami słonecznika

Zadbaj o swoje ciało z cateringiem dietetycznym DietoStrefa

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo